Całkiem niedawno, bo ok tydzień temu brałam udział w cudownych warsztatach fotografii noworodkowej, które prowadziła wspaniała Kasia Kochanowska z Kasia Photography. Warsztaty prowadzone były w studio Sielankowo u Moniki Paderewskiej. Kasia nauczyła nas fotografować przy oknie studyjnym, które imituje dzienne, naturalne światło. Styl fotografii jest minimalistyczny, bez użycia koszyczków, fotelików, bez pozycjonowania noworodka, za to jest pełen emocji, miłości i czułości. Jak przeglądam zdjęcia wykonane na warsztatach, to mimo dużej ilości bieli, czuję ciepło jakie bije od rodziców do maluszka.

Tak bardzo spodobał mi się ten styl fotografii, że już zakupiłam wszystkie materiały potrzebne do przystosowania studia, teraz już tylko montaż i niebawem będę mogła zaprosić Was do mojego studia w Chotomowie do udziału we wspaniałej, pełnej emocji sesji fotograficznej w minimalistycznym stylu.

A poniżej kilka kadrów wykonanych przeze mnie na warsztatach z Kasią.

Kasiu, bardzo Ci dziękuję za moc wiedzy, którą nam przekazałaś, za cierpliwość, za przyjazną i fajną atmosferę na warsztatach.

Dziękuję również Monice, za cudowną organizację, przepyszne śniadanko, jagodzianki i wsparcie po warsztatowe :).