fbpx

Nazywam się Ewa,
Z zamiłowania jestem fotografem.

Po tacie mam ścisły umysł, po mamie – artystyczną duszę. Przez 13 lat pracowałam w korporacji na stanowiskach związanych z informatyką. Kiedy zostałam mamą zaczęła przebijać się moja artystyczna dusza.

Fotografia fascynowała mnie od zawsze, ale kiedy pojawiły się na świecie moje dzieci postanowiłam zmienić drogę i iść za głosem mojej artystycznej duszy. Zaczęłam kształcić się w kierunku fotografii m.in. w Akademii Fotografii Dziecięcej dzięki czemu zaczęłam fotografować coraz bardziej świadomie. Teraz gdzie się nie obejrzę, patrzę tak jak patrzyłabym przez wizjer aparatu i już w mojej głowie powstają obrazy takie, jakie chciałabym uwiecznić.

Dzieciństwo to czas wielu emocji, świetnej zabawy i uśmiechu. Ale to też czas, który błyskawicznie ucieka. Dlatego uwielbiam zatrzymywać w kadrach te wszystkie ulotne chwile, minki, uśmieszki, te wszystkie emocje dzieci i ich najbliższych. Później, kiedy dzieci dorosną, będzie to dla nich niezwykła pamiątka. Będą oglądać siebie i pokazywać swoim dzieciom jak się bawiły, jak wyglądały, jak wielką miłością swoich rodziców były obdarowane, kiedy sami byli mali.

Zapraszam Cię do mojego świata zachowanych wspomnień.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Studio

Posiadam w pełni profesjonalne i komfortowe studio w moim domu, w trakcie sesji potrafię stworzyć przyjazną, ciepłą atmosferę tak abyście podczas wykonywania zdjęć czuli się jak najbardziej zrelaksowani.

PROFESJONALNE UMIEJĘTNOŚCI

Fotografia to moja pasja, kształciłam się w tym kierunku m.in. w Akademii Fotografii Dziecięcej, ale nie poprzestaję na tym, ciągle zdobywam nową wiedzę podnosząc swoje kwalifikacje. Biorę udział w warsztatach z zakresu fotografii noworodkowej i dziecięcej.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Posiadam w pełni profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Do wykonywania zdjęć korzystam z profesjonalnego osprzętu firmy Canon.

SPECJALIZACJA

Nie realizuję wszystkich zleceń fotograficznych „jak leci”, skupiam się na fotografii ciążowej, noworodkowej, dziecięcej i rodzinnej dzięki czemu jest mi łatwiej utrzymać wysoki standard oferowanych usług.

WYOBRAŹNIA

Patrzę na świat tak jak patrzyłabym przez wizjer aparatu. Oczami wyobraźni robię zdjęcia i układam pomysły w głowie tak aby później je wykorzystać podczas realnej sesji zdjęciowej.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest dla mnie niezwykle ważne pod każdym względem, zarówno w trakcie wykonywania zdjęć ciążowych, noworodkowych czy dziecięcych jak i w całym procesie świadczenia usługi, dlatego dbam ze szczególną starannością o Wasze dane  osobowe, współpracuję z zaufanymi firmami oferującymi aplikację do wyboru zdjęć, oraz wydruk odbitek, a bez dobrowolnej zgody na publikacje Waszych wizerunków zdjęcia nie trafią nigdzie indziej tylko do Was.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © evo Ewa Woźniak